Współpraca studentów podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2014


Zakończył się VI Europejski Kongres Gospodarczy. Wszystkim współpracującym z nami osobom bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

Z przyjemnością informujemy, iż przy tegorocznej VI edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego współpracowaliśmy z:  • uczelnie wyższe: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach, Politechnika Śląska, Szkoła Języka Polskiego i Kultury Polskiej Uniwersytet Śląski, Śląska Wyższa Szkoła Zarządzanie im. Generała Jerzego Ziętka w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wydział Zamiejscowy w Chorzowie, Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych;


  • organizacje: AIESEC Katowice, Akademickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych, Akademickie Centrum Kariery Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Biuro Karier Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach, Biuro Karier Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. Generała Jerzego Ziętka w Katowicach, Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, , Biuro Karier Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, Wydział Zamiejscowy w Chorzowie, Erasmus Student Network UE Katowice, Europejskie Centrum Integracji i Rozwoju z siedzibą w Katowicach, Organizacja Studencka PANEUROPA Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.


  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.