Jakość i satysfakcja - wysokie oceny Kongresu

wnp.pl - 02-07-2014

Główne atuty merytoryczne Europejskiego Kongresu Gospodarczego to interesująca tematyka wystąpień oraz atmosfera towarzysząca temu wydarzeniu - wynika z badania opinii zleconej niezależnej specjalistycznej firmie BCMM.

W sferze organizacji Kongres wyróżnia dobra komunikacja z uczestnikami i sprawnie działający internetowy system informacji kongresowej.Kongres nie po raz pierwszy poddaje się weryfikacji, jeśli chodzi o odbiór ze strony słuchaczy, prelegentów i partnerów. Zobacz także informację o badaniu po zeszłorocznej edycji imprezy: Wiedza, prestiż, atmosfera - wysokie oceny Kongresu

Z porównania wyników badań ostatnich edycji wynika, że impreza w ich ocenie utrzymuje poziom merytoryczny i organizacyjny.Jakość Kongresu potwierdza generalny wskaźnik „skłonności do uczestnictwa w Kongresie w roku 2015”, którą potwierdziło 92 proc. badanych słuchaczy i 88 proc. panelistów.Źródłem danych jest raport z badań marketingowych satysfakcji uczestników VI Europejskiego Kongresu Gospodarczego przygotowany przez BCMM.  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.