Kontakt z organizatorem


Organizator:

Grupa PTWP SA

Katowice Business Point

ul. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Tel. +48 32 209 13 03

e-mail: eec@eecpoland.eu

NIP: 954-21-99-882



sponsoring:

Tomasz Ruszkowski

e-mail: tomasz.ruszkowski@eecpoland.eu



sprawy organizacyjne:

Agnieszka Jakubczyk

e-mail: agnieszka.jakubczyk@eecpoland.eu



Ewa Matera-Radek

e-mail: ewa.matera@eecpoland.eu



Katarzyna Mrowiec

e-mail: katarzyna.mrowiec@eecpoland.eu



Dominika Seliga

e-mail: dominika.seliga@eecpoland.eu



media:

Marta Stach

Imago Public Relations

Tel. +48 32 608 29 85

Tel. kom.: +48 609 808 119

e-mail: m.stach@imagopr.pl

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.